ColorHunter - Camera IP, 8MP, lentila 2.8mm, IR 40m, WL 40m, Audio, Alarma, PoE - UNV IPC2B18SS-ADF28KMC-I1
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC2B18SS-ADF28KMC-I1 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
  • Rezolutie de 8MP (3840 x 2160) @ 30fps
  • Compresie Ultra H.265
  • Imagini color 24/7 datorita tehnologiei ColorHunter
  • Suporta Corridor Mode 9:16
  • Microfon si speaker incorporate, Audio 1 IN / 1 OUT
  • Lumini de avertizare albastru/rosu
  • Alarma 1 IN / 1 OUT
  • Functii inteligente
  • PoE
  • Protectie IP67
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.8' progressive scan CMOS 8.0 megapixel
Rezolutie: 8MP (3840×2160)@30fps 5MP/4MP/1080P/720P@30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 106.5°
Compresie: Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
Iluminare minima: 0.001Lux (F1.0 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: Smart IR 40m IR-CUT
Inregistrare locala: Micro SD max. 256 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 10W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 269 × 96 × 82 mm
Greutate: 970 g.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
Audio: Microfon si difuzor incorporat 1 IN / 1 OUT
WDR: 130dB
Alarma: 1 IN / 1 OUT
Protectie la supratensiune: 4kV