Camera IP 4 MP, lentila 4.0 mm, IR80M, Audio, SDCard - UNV IPC2314SB-ADF40KM-I0
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC2314SB-ADF40KM-I0 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Principalele avantaje ale acestei camere IP sunt:
  • Compresie Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
  • Smart IR cu distanta pana la 80 metri pe timp de noapte
  • Iluminare minima 0.003 Lux
  • Microfon incorporat
  • Alarma 1IN/1OUT
  • Inregistrare locala pe Micro SD, pana la 256 GB (neinclus)
  • Functie corridor - format 9:16
  • Lentila 4.0mm, ce ofera un unghi de vizibilitate de 83.7°
  • PoE integrat
  • Interval mare de temperatura: - 30°C pana la + 60°C si clasa protectie IP67
  • Compatibil standard ONVIF
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' progressive scan 4.0megapixel CMOS
Rezolutie: 4MP@30fps (2688x1520) 3MP/1080P/720P;
Lentila: fixa 4.0mm unghi vizualizare 83.7°
Iluminare minima: 0.003Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 80 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 256 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 7W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 206 × 74 × 74mm