Camera IP seria LightHunter 4 MP, lentila 2.8 mm, IR40M, Audio - UNV IPC2124SS-ADF28KM-I0
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC2124SS-ADF28KM-I0 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Principalele avantaje ale acestei camere IP sunt:
  • Compresie Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
  • Smart IR cu distanta pana la 40 metri pe timp de noapte
  • Iluminare minima 0.003 Lux
  • Microfon incorporat
  • Inregistrare locala pe Micro SD, pana la 256 GB (neinclus)
  • Functie corridor - format 9:16
  • Lentila 2.8mm, ce ofera un unghi de vizibilitate de 107.8°
  • PoE integrat
  • Interval mare de temperatura: - 35°C pana la + 60°C si clasa protectie IP67
  • Compatibil standard ONVIF
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3' progressive scan CMOS 4.0 megapixel
Rezolutie: 4MP@30fps (2688x1520) 3MP 2MP@30fps;
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 107.8°
Iluminare minima: 0.003Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 40 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 256 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 5W
Temperatura de operare: -35°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 155.9 × 63.1 × 62.7mm