Camera IP 2 MP bullet, lentila 2.8 mm, IR 30m - UNV IPC2122LB-SF28-A
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC2122LB-SF28-A Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera supraveghere video IP tip bullet de exterior de la Uniview, rezolutie 2MP (1920x1080), compresie Ultra-H.265, lentila fixa 2.8 mm cu unghi de vizualizare de 106.7°, distanta IR 30M, protectie descarcari electrice 4kV.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.8' 2.0 megapixel progressive scan CMOS
Rezolutie: 1080P (1920×1080): Max. 25 fps; 720P (1280×720): Max. 30 fps;
Lentila: 2.8mm@F2.0 unghi vizualizare 106.7°
Compresie: Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
Iluminare minima: Color: 0.01 Lux (F2.0 AGC ON) 0 Lux with IR ON
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Nu are
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 5.5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 162.2 × 62.7 ×62.4mm