Camera IP 3 MP, lentila 2.8 mm, IR 30M, SDcard, Microfon integrat - UNV IPC3613LB-AF28K-G
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC3613LB-AF28K-G Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Camera supraveghere video IP rezolutie 3MP (2304x1296), compresie Ultra-H.265, lentila fixa 2.8 mm cu unghi de vizualizare de 112.9°, distanta IR 30M, stocare MicroSD max 128GB (neinclus), microfon de inalta fidelitate integrat.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' 3.0 megapixel progressive scan CMOS
Rezolutie: 3MP(2304x1296)@30fps 1080P/720P@30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 112.9°
Compresie: Ultra-H.265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: 0.01Lux (F2.0 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 128 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 7W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø 118 x 96mm