HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-2SE2C400MWG-E14-2.8/8mm Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Camera DS-2SE2C400MWG-E14(2.88mm) de la HIKVISION are urmatoarele caracteristici:
  • Posibilitatea capturarii unei zone mai mari, cdar si detalii in acelasi timp
  • Reducerea alarmelor false prin clasificarea tintei om/vehicul
  • Smart Hybrid Light: tehnologie avansata cu raza lunga de actiune
  • Serviciul Hik-Connect cloud si aplicatie pentru managementul si vizualizarea imaginilor
  • Microfon si difuzor incorporate pentru securitate audio in timp real
  • Slot pentru card de memorie
  • Rezistent la apa si praf (IP66)
Producator: HIKVISION
Lentila: 8mm unghi vizualizare pe orizontala 44°
Senzor: 1/2.8' Progressive Scan CMOS
Rezolutie: 4MP (2560x1440)
Iluminare minima: Color: 0.005 Lux @ (F2.0 AGC ON) B/W: 0.005 Lux @ (F2.0 AGC ON) 0 Lux with IR
Distanta IR & WL: WL max. 30 metri IR max. 30 metri
PTZ: Pan range 0° to 345°; Pan Speed: 4° to 25°/s; Tilt range: 0° to 80°; Tilt Speed: 4° to 20°/s
Stocare: MicroSD/SDHC/SDXC pana la 512GB (neinclus)
Temperatura de operare: -30°C ~ +50°C IP66
Alimentare: 12 VDC ± 25% 1.5 A max. 18 W PoE: IEEE 802.3at Class 4 max. 21.5 W
Dimensiuni: 134 mm × 213.5 mm × 291.7 mm
Greutate(cu cutie): 1 Kg
Lentila: 2.8mm Unghi vizualizare pe orizontala 94°