Camera IP seria EasyStar 5MP, lentila 2.8 mm, IR 30M, Mic, VCA, PoE - UNV IPC3615LE-ADF28K-G
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC3615LE-ADF28K-G Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera supraveghere video IP EasyStar, rezolutie 5MP (2880×1620), compresie Ultra-H.265, lentila fixa 2.8 mm cu unghi de vizualizare de 112.9°, distanta IR 30M, stocare MicroSD max 256GB (neinclus), microfon integrat.
Principalele avantaje ale acestei camere IP sunt:
  • Compresie Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
  • Smart IR cu distanta pana la 30 metri pe timp de noapte
  • Iluminare minima 0.003 Lux
  • Microfon incorporat
  • Inregistrare locala pe Micro SD, pana la 256 GB (neinclus)
  • Detectie: depasire linie, intrus, miscare, audio, etc.
  • Functie corridor - format 9:16
  • Lentila 2.8mm, ce ofera un unghi de vizibilitate de 112.9°
  • PoE integrat
  • Interval mare de temperatura: - 30°C pana la + 60°C si clasa protectie IP67
  • Compatibil standard ONVIF.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' 5.0 megapixel progressive scan CMOS
Rezolutie: 5MP@max. 25fps (2880 x 1620) 4MP@max 25fps/3MP/1080P@max.30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 112.9°
Iluminare minima: Easystar 0.003Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 256 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 4.5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø 118 x 95mm