Camera IP ColorHunter Dual-Light, 4MP, lentila 2.8mm, IR 30m, WL 30m, Microfon, SDcard - UNV IPC2124LB-AF28K-DL
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC2124LB-AF28K-DL Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
  • Senzor de 1/3', rezolutie 4MP (2560x1440)@25/20fps;
  • Compresie Ultra-H.265;
  • Lentila fixa 2.8 mm cu unghi de vizualizare de 97°;
  • Distanta IR 30m;
  • Distanta Lumina Alba 30m;
  • Functie coridor - format 9:16;
  • Functii inteligente
  • Microfon si speaker incorporate, Audio 1 IN / 1 OUT
  • Slot card SD;
  • Alimentare PoE;
  • protectie IP67.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3' CMOS 4.0 megapixel
Rezolutie: 4MP(2560x1440)/3MP/2MP Max.30 fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 97°
Compresie: Ultra 265/H.265/H.264/MJPEG
Iluminare minima: 0.01Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 512 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 2.8W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: 162 × 67 × 67 mm
Greutate: 240 g.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
Audio: Microfon incorporat
Analiza video (VCA): Detectie miscare Diferentierea om/vehicul (UMD) Detectie audio
Protectie la supratensiune: 4kV