Camera IP 4MP, Wise-ISP, ColorHunter, lentila 4mm, WL 30m, Mic, color 24/7 - UNV IPC3624LE-ADF40K-WP
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC3624LE-ADF40K-WP Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Camera IP de tip Turret din seria EasyStar de la Uniview avand urmatoarele caracteristici:
  • Rezolutie de 4 MP
  • Tehnologie Ultra 265 pentru o compresie video eficienta
  • Posibilitate alimentare PoE
  • Functie dezaburire
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/1.8' 4.0 megapixel CMOS
Rezolutie: 4MP (2688×1520)@25/20fps 3MP (2304x1296)@30/25fps
Lentila: 4.0 mm unghi vizualizare 88.2°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: Color: 0.0003 Lux (F1.0 AGC ON)
Lumina Alba: pana la 30m tehnologie ColorHunter & Wise-ISP - Imagini color 24/7
Inregistrare locala: Micro SD max. 512 GB (neinclus) functie ANR
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 2.6W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø118 x 106mm