Camera IP 4MP, Smart IR 30m, lentila 2.8mm, Audio, Alarm, PoE - UNV IPC354SB-ADNF28K-I0
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC354SB-ADNF28K-I0 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
  • Senzor de 1/2.7', rezolutie 4MP (2688x1520)@30/25fps;
  • Compresie Ultra-H.265;
  • Lentila fixa 2.8 mm cu unghi de vizualizare de 101.1°;
  • Distanta IR 30m;
  • Functie Corridor Mode 9:16;
  • Microfon incorporat, Audio IN/OUT, Alarma IN/OUT;
  • Slot card SD;
  • Alimentare PoE;
  • Buton reset;
  • Protectie descarcari electrice 4kV;
  • Cable-free.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' 4.0MP progressive Scan CMOS
Rezolutie: 4MP(2688x1520)@30/25fps / 4MP / 3MP / 1080p / 720p
Lentila: 2.8mm unghi vizualizare 101.1°
Compresie: Ultra-H.265/H.265/H.264/MJPEG
Iluminare minima: 0.003 Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 256 GB (neinclus) ANR
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE(802.3af)
Consum: max. 4.5W
Temperatura de operare: -30°C ~ +55°C
Dimensiuni: Ø109 × 62mm