Camera IP 4MP, lentila 2.8mm, IR 30m, WL 30m, Audio - UNV IPC3614LE-ADF28KC-DL
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC3614LE-ADF28KC-DL Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
  • Senzor de 1/3', rezolutie 4MP (2688x1520)@25/20fps;
  • Compresie Ultra-H.265;
  • Lentila fixa 2.8 mm cu unghi de vizualizare de 97°;
  • Distanta IR de pana la 30m;
  • Distanta WL de pana la 30 metri;
  • Functii inteligente (VCA);
  • Functie coridor - format 9:16;
  • Microfon si difuzor incorporate;
  • Slot card SD;
  • Posibilitate alimentare PoE;
  • Protectie IP67.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/3' CMOS 4.0 megapixel
Rezolutie: 4MP(2688x1520)/3MP/2MP Max.30 fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 97°
Compresie: Ultra 265/H.265/H.264/MJPEG
Iluminare minima: 0.003Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu lumina
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 512 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 8W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø118 × 96 mm
Greutate: 320 g.
Interfata retea: RJ45 10/100Mbps
Audio: Microfon si difuzor integrat
Protectie la supratensiune: 4kV