Camera IP, 4K, lentila 2.8mm, IR 30m, Mic., PoE - UNV IPC3618LB-ADF28K-G
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC3618LB-ADF28K-G Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
IPC3618LB-ADF28K-G este o camera de la UNV cu urmatoarele caracteristici:
  • Rezolutie de 8 MP;
  • imagini clare in conditii de luminozitate scazuta datorita IR ;
  • Functii VCA;
  • Microfon incorporat;
  • Slot pentru carduri Micro SD;
  • Posibilitate de alimentare PoE;
  • Carcasa metal si plastic;
  • IP67.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.7' 8.0 megapixel progressive scan CMOS
Rezolutie: 8MP (3840×2160)@15fps 5MP/4MP@25fps 3MP/1080P/720P@30fps
Lentila: 2.8 mm unghi vizualizare 107°
Compresie: Ultra 265 H.265 H.264 MJPEG
Iluminare minima: Colour: 0.01 Lux (F1.6 AGC ON) 0 Lux cu IR pornit
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Inregistrare locala: Micro SD max. 256 GB (neinclus)
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE (802.3af)
Consum: max. 4W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C IP67
Dimensiuni: Ø118 x 95mm