Camera IP, 2MP, lentila 2.8mm, IR 30m, IP 67 - UNV IPC3612LB-SF28-A
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC3612LB-SF28-A Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
IPC3612LB-SF28-A este o camera IP, tip Dome de la UNV cu urmatoarele caracteristici:
  • Rezolutie de 2 MP;
  • Compresie Ultra 265;
  • Smart IR pana la 30 metri;
  • WDR digital;
  • Detectie miscare pana la 4 zone;
  • IP67;
  • Protectie supratensiune 4kV.
Model / producator: UNV (Uniview)
Senzor: 1/2.8' 2.0 megapixel progressive scan CMOS
Rezolutie: 2MP(1920x1080) / 720P@30fps
Lentila: 2.8mm@F2.0 unghi vizualizare 106.7°
Compresie: Ultra-H.265/H.265/H.264
Iluminare minima: Colour: 0.01 Lux (F2.0 AGC ON) 0 Lux with IR ON
Distanta IR: 30 metri IR-CUT filter cu AUTO-switch
Alimentare: 12 V DC ± 25% PoE(802.3af)
Consum: max. 5.0W
Temperatura de operare: -30°C ~ +60°C
Dimensiuni: ø 118 x 95mm