UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: IPC94144SFW-X25-F40C Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Alarma stroboscop si avertizare sonora in cazul detectarii intrus.
Posibilitate de alimentare PoE, buton resetare.
Necesita suport
Model / producator: UNV
Lentila: 4.8 ~120 mm Zoom Optic 25X AUTOFOCUS (unghi vizibilitate 55.46°~ 3.09°)
Senzor: 1/1.8' 4 Megapixel CMOS
Rezolutie: 4MP (2688x1520) @ 30fps 1080P @ 30 fps
Iluminare minima: Color: 0.0005 Lux @(F1.0 AGC ON) 0 Lux cu Lumina alba
Distanta IR : pana la 100 metri IR Cut Filter cu Auto Switch
PTZ: Pan range 360° Pan Speed: 0.1°/s ~ 80°/s Tilt range: –15° ~ +90°; Tilt Speed: 0.1° ~ 80°/s
Stocare: Micro SD pana la 256 GB (neinclus)
Temperatura de operare: -40 °C ~ +65°C IP66
Alimentare: DC 12VDC±25% PoE+ consum maxim 24W
Dimensiuni montaj perete/tavan: ø163mm x 304mm
Greutate: cca. 2.27 Kg
Audio: 1 IN / 1 OUT difuzor incorporat
Lentila camere: 4.0mm Unghi vizualizare pe orizontala 94.9°