Yala electromagnetica fail locked, 12V, 230mA memorie mecanica, cu placa suport lunga - Yale by ASSA ABLOY YB17-12D-LH
ASSA ABLOY
Adauga in cos
Cod Produs: YB17-12D-LH Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Yala Fail Secure lock strike Assa Abloy YB17-12D-LH, 12 V, ingropat
Yala Fail Secure Lock Strike de la ASSA ABLOY ofera un nivel ridicat de protectie, ramanand blocata in absenta alimentarii – ideala pentru zone ce necesita control strict al accesului. Functioneaza la 12Vcc, cu un consum redus de 230 mA, fiind compatibila cu montaj stanga/dreapta.
Contraplaca lunga inclusa pentru o instalare completa
Memorie mecanica – pastreaza starea de deblocare pana la deschiderea usii
Rezistenta mecanica: 2500N (250Kg)
Rezistenta bobina: 52 ohmi
Constructie durabila din zinc turnat sub presiune si alama
Alimentare: 12Vcc / 230mA
Rezistenta bobina: 52 Ohm
Material corp electromagnet: zinc+aluminiu – turnat sub presiune
Temperatura functionare: -15 °C to +40 °C