Yala electromagnetica incastrabila fail secure, 150 mm CSS-150NO
CSAccess
Adauga in cos
Cod Produs: CSS-150NO Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Tensiune alimentare: 12 Vcc
Consum: 240 mA
Forta retinere: 500 Kg
Dimensiuni: 149 x 28 x 34 mm