Yala electromagnetica incastrabila fail safe, 150 mm CSS-150NC
CSAccess
Adauga in cos
Cod Produs: CSS-150NC Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Yala incastrabila in configuratie fail safe ce permite deschiderea usii in cazul penelor de curent.
Tensiune alimentare: 12 Vcc
Consum: 120 mA
Forta retinere: 500 Kg
Dimensiuni: 149 x 28 x 34 mm