Yala electromagnetica incastrabila, 250 mm CSS-250-NO3
CSAccess
Adauga in cos
Cod Produs: CSS-250-NO3 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Tensiune alimentare: 12 Vcc
Consum: 500 mA
Forta retinere: 500 Kg
Dimensiuni: 250 x 25 x 34 mm