Electromagnet fail locked, 12Vcc, consum redus, 230mA, contact monitorizare cu placa suport lunga - Yale by ASSA ABLOY YB17-12D-LR
ASSA ABLOY
Adauga in cos
Cod Produs: YB17-12D-LR Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Electromagnet Yala fail lock Assa Abloy YB17-12D-LR, 12V, 250 Kg, ingropat
Descopera fiabilitatea yalei electrice YB17-12D-LR de la ASSA ABLOY, un electromagnet Fail Lock proiectat pentru performanta in orice aplicatie de control acces. Functioneaza la 12Vcc  cu un consum de 230 mA, oferind o rezistenta mecanica de pana la 250 kg.
Montaj flexibil: stanga/dreapta
Placa suport lunga inclusa pentru o instalare sigura si estetica
Bobina cu rezistenta de 52 ohmi
Constructie robusta din zinc turnat sub presiune, pentru durabilitate si fiabilitate in timp
Rezistenta mecanica: 2500N (250Kg)
Alimentare: 12Vcc / 230mA
Rezistenta bobina: 52 Ohm
Material corp electromagnet: zinc+aluminiu – turnat sub presiune
Temperatura functionare: -15 °C to +40 °C