Kit automatizare poarta batanta G-BAT 300, 2x2.5m - GENIUS G-BAT300-51701271-KIT
FAAC
Adauga in cos
Cod Produs: G-BAT300-51701271-KIT Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Continut KIT:
Actuatoare LH/RH 230 V - 2 buc
Panou comanda Brain 592 - 1 buc
Fotocelule VEGA - 1 set
Lampa avertizare GUARD - 1 buc
Receiver 433 MHz - 1 buc
Telecomanda ECHO TX4 - 1 buc
Selector cu cheie - 1 buc
Accesorii montaj
Producator: GENIUS by FAAC
Tip automatizare: Porti batante
Viteza de deschidere: 18 sec. (1.6 cm/sec. viteza liniara actuator)
Ciclu de lucru: REZIDENTIAL S3 30%
Unghi max. deschidere: 110 grade
Cursa motor: 300mm
Tensiune operare motor: 230VAC
Tensiune alimentare: AC 230V 50Hz
Forta tractiune motor: 3500 N
Putere absorbita: 280 W
Temperatura functionare: -20°C ~ +55°C
Curent absorbit: 1.2A
Lungime poarta: 2.5 m sau max. 3 m cu incuietoare electromagnetica
Clasa protectie: IP 54
Protectie termica: 140°C