Kit automatizare poarta batanta 2x2.5m -MOTORLINE TELICA230-KIT
MOTORLINE
Adauga in cos
Cod Produs: TELICA230-KIT Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Kit automatizare pentru porti batante, uz rezidential,  dimensiune 2.5m/foaie, greutate 200Kg/foaie.
Continut KIT:
Motoare 230 V, constructie in carcasa rezistenta la socuri si intenperii cu posibilitate de actionare manuala -2 buc
Panou comanda  - 1 buc
Telecomenzi - 2 buc
Fotocelule - 1 set
Lampa avertizare - 1 buc
Accesorii montaj.
Producator: MOTORLINE
Tip automatizare: Porti batante
Greutate max. canat: 200Kg
Dimensiune max. canat: 2.5 metri
Ciclu de lucru: 50% (uz rezidential)
Unghi max. deschidere: 120 grade
Protectie termica: 120°C
Tensiune operare motor: AC 230V 50Hz
Tensiune alimentare: AC 230V 50Hz
Forta tractiune motor: 200 N
Putere motor: 380 W
Temperatura functionare: -25 ~ +55°C IP54