Kit automatizare poarta batanta 2x4m -MOTORLINE LINCE600-KIT
MOTORLINE
Adauga in cos
Cod Produs: LINCE600-KIT Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Kit automatizare pentru porti batante, uz rezidential,  dimensiune 4m/foaie, greutate 350Kg/foaie.
Continut KIT:
Motoare 230 V cu melc integrat, constructie in carcasa metalica rezistenta la socuri si intemperii cu posibilitate de actionare manuala -2 buc
Tip automatizare: Porti batante
Greutate max. foaie: 350Kg
Dimensiune max. foaie: 4 metri
Viteza de deschidere: 20mm/s
Ciclu de lucru: 25% (uz rezidential)
Unghi max. deschidere: 114°/119°
Cursa motor: 600mm
Protectie termica: 120°C
Tensiune operare motor: AC 230V 50Hz
Tensiune alimentare: AC 230V 50Hz
Forta tractiune motor: 2300 N
Putere motor: 230 W
Temperatura functionare: -25°C ~ +65°C IP54