Kit automatizare poarta batanta 2x3m -MOTORLINE LINCE400-KIT
MOTORLINE
Adauga in cos
Cod Produs: LINCE400-KIT Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Kit automatizare pentru porti batante, uz rezidential,  dimensiune 3m/foaie, greutate 300Kg/foaie.
Continut KIT:
Motoare 230 V cu melc integrat, constructie in carcasa metalica rezistenta la socuri si intemperii cu posibilitate de actionare manuala -2 buc
Tip automatizare: Porti batante
Greutate max. canat: 300Kg
Dimensiune max. canat: 3 metri
Viteza de deschidere: 20mm/s
Ciclu de lucru: 25% (uz rezidential)
Unghi max. deschidere: 104°/108°
Cursa motor: 400mm
Protectie termica: 120°C
Tensiune operare motor: AC 230V 50Hz
Tensiune alimentare: AC 230V 50Hz
Forta tractiune motor: 2300 N
Putere motor: 230 W
Temperatura functionare: -25°C ~ +65°C IP54