UPS Online, 900W, PFC, Sinusoidala pura, 2 baterii 12V/9Ah - HIKVISION DS-UPS01K24-R-TS
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-UPS01K24-R-TS Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
DS-UPS01K24-R/TS – UPS profesional 1000VA/900W cu baterii integrate
-incarcare cu curent constant - pentru recuperarea rapida a bateriei.
-incarcare la tensiune constanta - pentru stabilizare.
-incarcare flotanta - menita sa mentina bateria intr-o stare optima, fara suprasolicitare.
Pentru siguranta maxima, dispozitivul include o gama extinsa de protectii:
Posibilitatea de extindere a capacitatii: folosind pachetul de baterii DS-UPSB0924B-R/TC
Tensiune nominala: 208/220/230/240 Vac
Temperatura de functionare: 0°C ~ +40°C
Dimensiuni: 144 x 293 x 209 mm
Greutate: cca. 9.3 kg
Producator: HIKVISION
Garantie: 2 ani electronica 1 an acumulatori
Intrare::
Tip Faza: Monofazat
Interval tensiune: 110~300Vac (176~264Vac@ incarcare 100%
Frceventa: 40~70Hz (detectare automata 50/60Hz)
Factor de putere: pana la 0.99
Iesire::
Tensiune: 208/220/230/240Vac
Factor de varf: 3:1
Dimensiune armonica totala (THDv): max. 3% pentru sarcina liniara / 5% pentru sarcina neliniara
Forma de unda: Sinus pur
Tensiune DC: 24Vdc
Capacitate: 1000 VA / 900 W
Frecventa de iesire: Mod online: 46~54Hz sau 56~64Hz Mod baterie: (50/60±0.1%)Hz
Numar acumulatori: 2
Tip acumulatori: VRLA (Plumb-acid fara intretinere)
Capacitate acumulator: 12V/9Ah