Sursa de alimentare 12V/3A, back-up in cabinet de plastic SDC-12-3BPL
SDC
Adauga in cos
Cod Produs: SDC-12-3BPL Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Sursa de alimentare CCTV 12V/3A cu back-up in carcasa plastic, posibilitate adaugare acumulator de 12V/7Ah. Eficienta: 82% / <100 mV. Sursa de alimentare dispune de protectie la: scurt circuit, supratensiune, descarcare electrica. Prevazuta cu indicator LED pentru: prezenta tensiune retea/ prezenta tensiune DC iesire / incarcare acumulator /defect acumulator.
Model / producator: ASYTECH
Tip: Sursa de alimentare CCTV cu backup
Tensiune intrare: 100-240V AC@50/60Hz
Tensiune iesire (alimentare retea AC): Ajustabil 12-14V DC
Tensiune iesire (alimentare din acumulator): 10.5-12.5VDC (in functie de tensiunea acumulatorului)
Intensitate curent nominal: 3A / 36W
Eficienta: > 82% / <100 mV
Incarcare acumulator: 0.8A
Protectie: Scurt circuit / Supratensiune / Descarcare electrica
Protectie la descarcare baterie: intrerupere la tensiune acumulator 9.5-10.5v
Capacitate acumulator: 1 x 7Ah
Dimensiuni: 167 x 222 x 102mm