Sursa de alimentare 12V/10A, back-up in cabinet metalic SDC-12-10B
SDC
Adauga in cos
Cod Produs: SDC-12-10B Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Sursa de alimentare 12V/10A, back-up - carcasa metalica, tensiune intrare: 190~265Vca, tensiune iesire: 12Vcc +/- 15% intensitate: max 10A, greutate: 3.15kg, dimensiuni: 338 x 308 x 83 mm, voltaj intrare: AC190~265V 50-60Hz. POSIBILITATE ADAUGARE ACUMULATOR BACKUP MAX 2x7Ah sau 1x18Ah
Model / producator: ASYTECH
Dimensiuni: 338 x 308 x 83 mm
Greutate: 4.15 Kg (fara acumulator)
Acumulator back-up: 2x7Ah sau 1x18Ah
Curent la iesire: 10A
Iesire: 12 VDC +/- 15%