UPS Online, 2700W, PFC, Sinusoidala pura, 6 baterii 12V/9Ah - HIKVISION DS-UPS03K72-R-TJS
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-UPS03K72-R-TJS Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Caracteristici principale:
  • Multiple moduri de functionare:
    • Online:   Conversie dubla, tensiune la iesire stabila si precisa;
    • Mod Eco: Optimizeaza eficienta energetica si reduce costurile utilizatorului;
  • Sistem de control digital: Ofera stabilitate si fiabilitate imbunatatite.
  • Siguranta: in cazul unui incendiu sa a altor urgente UPS-ul poate fi oprit de la distanta.
Tensiune nominala: 208/220/230/240 Vac
Temperatura de functionare: 0°C ~ +40°C
Dimensiuni: 440 x 600 x 86.5 mm
Greutate: cca. 26 kg
Producator: HIKVISION
Garantie: 2 ani electronica 1 an acumulatori
Intrare::
Tip Faza: Monofazat
Interval tensiune: 110~300Vac (176~264Vac@ incarcare 100%
Frceventa: 40~70Hz (detectare automata 50/60Hz)
Factor de putere: pana la 0.99
Iesire::
Tensiune: 208/220/230/240Vac
Factor de varf: 3:1
Tip mufa alimentare: 8 x C13 (10A) 1 x 16A
Dimensiune armonica totala (THDv): max. 3% pentru sarcina liniara / 5% pentru sarcina neliniara
Forma de unda: Sinus pur
Tensiune DC: 72Vdc
Capacitate: 3000 VA / 2700 W
Interfata comunicare: EPO (optional) USB (optional) RS232 slot inteligent SNMP (optional) 2 x RJ45
Numar acumulatori: 6
Tip acumulatori: VRLA (Plumb-acid fara intretinere)
Capacitate acumulator: 12V/9Ah