Sursa redundanta de 350W - UNV PWR-DC12-350A-IN
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: PWR-DC12-350A-IN Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Sursa de alimentare redundanta pentru NVR-uri cu un numar mare de unitati hard disk.
Producator: UNV (Uniview)
Tensiune alimentare: 90-264 VAC
Putere iesire: max. 350W
Greutate: 907 g.
Dimensiuni: 185mm x 40mm x 73.5mm
Temperatura operare: 0°C ~ +50°C