Sursa de alimentare LED, 12V / 16A, IP67 - MEAN WELL XLG-200-12-A
MeanWell
Adauga in cos
Cod Produs: XLG-200-12-A Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Sursa de alimentare LED, 12V / 16A, IP67, 192W - MEAN WELL.
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 100 - 305 V/AC ± 10% 47/63 Hz
Tensiune iesire: 12 VDC
Curent maxim: 16 A
Putere nominala la iesire: 192 W
Protectie: suprasarcini OPP/ suprasarcini OVP/ scurtcircuite SCP/ supraincalzire OTP
Temperatura de operare: -40° ~ +90°
Carcasa: metalica de protectie
Dimensiuni: 199 x 63 x 35.5 mm