Sursa de alimentare in comutatie, 48V/3.3A, 158W - MEAN WELL LRS-150-48
MeanWell
Adauga in cos
Cod Produs: LRS-150-48 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
LRS-150 este o sursa de alimentare in comutatie de la MeanWell, reglabila intre 43.2 ~ 52.8V si un curent maxim de pana la 3.3A, 158.4W.
Carcasa cu profil subtire de doar 30mm asigura instalarea eficienta in spatii restranse.
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 85 ~ 264 V/AC 47/63 Hz
Tensiune iesire: 48 VDC ( reglabila 43.2 ~ 52.8V )
Curent maxim: 3.3 A
Putere nominala la iesire: 158.4 W
Protectie: suprasarcina / scurtcircuit / supratensiune / supraincalzire
Temperatura de operare: -30° ~ +70°
Carcasa: metalica
Dimensiuni: 159 x 97 x 30 mm