Sursa de alimentare in comutatie, 48V/3.2A, 153W, sina DIN - MEAN WELL HDR-150-48
MeanWell
Adauga in cos
Cod Produs: HDR-150-48 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
HDR-150 este o sursa de alimentare in comutatie de la MeanWell, reglabila intre 43.2 ~ 55.2V si un curent maxim de pana la 3.2A, 153.6W, sina DIN, compacta (doar 105mm latime), ideala pentru economisirea spatiului in tablouri electrice.
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 85 ~ 264 V/AC 47/63 Hz
Tensiune iesire: 48 VDC ( reglabila 43.2 ~ 55.2V )
Curent maxim: 3.2 A
Putere nominala la iesire: 153.6 W
Carcasa: plastica de protectie
Dimensiuni: 105 x 90 x 54.5 mm