Sursa de alimentare in comutatie, 48V/2.5A, 120W, sina DIN - MEAN WELL NDR-120-48
MeanWell
Adauga in cos
Cod Produs: NDR-120-48 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
NDR-120 este o sursa de alimentare in comutatie de la MeanWell, reglabila intre 48 ~ 55V si un curent maxim de pana la 2.5A, 120W, sina DIN, compacta (doar 40mm latime), ideala pentru economisirea spatiului in tablouri electrice.
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 90 ~ 264 V/AC 47/63 Hz
Tensiune iesire: 48 VDC ( reglabila 48 ~ 55V )
Curent maxim: 2.5 A
Putere nominala la iesire: 120 W
Carcasa: metalica de protectie
Dimensiuni: 40 x 125.2 x 113.5 mm