Sursa de alimentare in comutatie, 24V / 3.83A, sina DIN - MEAN WELL HDR-100-24
MeanWell
Adauga in cos
Cod Produs: HDR-100-24 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Sursa de alimentare in comutatie MeanWell reglabila intre 24 ~ 25.5V, si un curent maxim de pana la 3.83A (92W), sina DIN.
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 85 - 264 V/AC ± 10% 47/63 Hz
Tensiune iesire: 25.5 VDC ( reglabila 24 ~ 25.5V )
Curent maxim: 3.83 A
Putere nominala la iesire: 92 W
Carcasa: plastica de protectie
Dimensiuni: 70 x 90 x 54.5 mm