Sursa de alimentare in comutatie, 12V / 7.1A, sina DIN - MEAN WELL HDR-100-12
MeanWell
Adauga in cos
Cod Produs: HDR-100-12 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Sursa de alimentare in comutatie MeanWell reglabila intre 12 ~ 13V, si un curent maxim de pana la 7.1A (85.2W), sina DIN.
Model / producator: MEAN WELL
Tensiune intrare: 85 - 264 V/AC ± 10% 47/63 Hz
Tensiune iesire: 13 VDC ( reglabila 12 ~ 13V )
Curent maxim: 7.1 A
Putere nominala la iesire: 85.2 W
Protectie: suprasarcina / scurtcircuit / supratensiune
Temperatura de operare: -30° ~ +70°
Carcasa: plastica de protectie
Dimensiuni: 70 x 90 x 54.5 mm