Sursa de alimentare DC 24V 1.5A - MikroTik SAW36-240-1500
MikroTik
Adauga in cos
Cod Produs: SAW36-240-1500 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Sursa de alimentare fiabila de 24V / 1.5A (36W), disponibila acum si separat – ideala ca rezerva sau pentru inlocuire.
Echipamentelor compatibile:
  • C53UiG+5HPaxD2HPaxD
  • CRS310-8G+2S+IN
  • E62iUGS-2axD5axT
  • L009UiGS-2HaxD-IN
  • L009UiGS-RM
  • MA53UG+HbeH
  • RB4011iGS+RM
  • RB5009UG+S+IN
  • RBD53iG-5HacD2HnD
Tensiunea de intrare: 230V AC
Tensiunea de iesire: 24V DC 1.5A
Putere: 36W