Sursa de alimentare 12V, 5A - SDC SDC-12D5E
SDC
Adauga in cos
Cod Produs: SDC-12D5E Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Tensiune intrare: 110-240VAC 50-60Hz
Tensiune iesire: 12Vcc +/- 10% 5A (max. 60W)
Dimensiuni: 110×62×32mm
Greutate: 380 gr.
Dimensiune conector tata: 5.5×2.1mm