Sursa de alimentare 12V, 2A - SDC SDC-12D2E
SDC
Adauga in cos
Cod Produs: SDC-12D2E Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Tensiune intrare: 110-240VAC 50-60Hz
Tensiune iesire: 12Vcc +/- 10% 2A (max. 24W)
Dimensiuni: 85 x 45 x 30 mm
Greutate: 190 gr.
Dimensiune conector tata: 5.5×2.1mm