Sursa de alimentare 12V, 2A - Pulsar PSD12020
PULSAR
Adauga in cos
Cod Produs: PSD12020 Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Sursa de alimentare de tip Desktop cu cablu de alimentare si stecher pentru priza.
Calitate foarte buna, protectie completa: scurtcircuit, supraincalzire, supratensiune.
Tensiune intrare: 90 ÷ 264 Vac 50÷60 Hz
Tensiune iesire: 12 Vdc
Curent maxim: 2 A
Protectie: supratensiune / suprasarcina / scurtcircuit
Temperatura de operare: -20° ~ +60°
Putere nominala la iesire: 24 W
Carcasa: plastic
Dimensiuni: 86 x 72 (50) x 32 mm
Greutate: cca. 0 2 Kg
Lungime cablu CC: 1 45m + mufa DC 5 5/2 1
Lungime cablu CA: 1 15m + stecher
Tensiune de riplu: 100mV p-p max.