Sursa de alimentare 12V, 1A - UNV PWR-DC1201A-EU
UNIVIEW
Adauga in cos
Cod Produs: PWR-DC1201A-EU Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Alimentator pentru camere de supraveghere. Tensiune de iesire 12 V /1 A., maxim 12W. Adaptor pentru priza EU de perete si lungime cablu 1.2metri cu conector tata DC 5.5x21mm.
Tensiunea de intrare:: AC 100-240V 50/60Hz max. 0.4A
Tensiunea de iesire:: DC 12V 1A max. 12W
Tip conector: DC5512
Lungime cablu: 1.2 metri
Temperatura de functionare: 0°C ~ +40°C