Sursa de alimentare 12V, 1A - SDC SDC-12D1E
SDC
Adauga in cos
Cod Produs: SDC-12D1E Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Tensiune intrare: 110-240VAC 50-60Hz
Tensiune iesire: 12Vcc +/- 10% 1A (max. 12W)
Dimensiuni: 75 x 40 x 30 mm
Greutate: 100 gr.
Dimensiune conector tata: 5.5×2.1mm