Injector 1 port PoE++, 2.5G, 56V, 60W - Ruijie RG-POE-50-60W-MG
Ruijie Networks
Adauga in cos
Cod Produs: RG-POE-50-60W-MG Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
RG-POE-50-60W-MG de la Ruijie este un injector PoE care ofera o solutie eficienta pentru alimentarea dispozitivelor de retea, cum ar fi access point-uri, camere IP si telefoane VoIP, prin intermediul cablurilor RJ45. Acesta suporta standardul IEEE 802.3bt, permitand furnizarea de pana la 60W. Dispozitivul este compact si usor de instalat, oferind o solutie simpla pentru alimentarea echipamentelor.
Producator: Ruijie
Tensiune alimentare: 100 – 240V AC 50/60Hz
Putere PoE: Max. 60W
Viteza transmisie: 2.5G
Protectie: supratensiune
Temperatura operare: 0° ~ +40°C
Dimensiuni: 137.4 mm x 62.3 mm x 32.6 mm
Tensiune iesire: 56V DC 1.08A