Battery Pack 240Vdc, 1.35A, pentru DS-UPS06K-R-TJL sau DS-UPS10K-R-TJL - HIKVISION DS-UPSB09240A-R-TJ
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-UPSB09240A-R-TJ Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Numar acumulatori: 20
Timp reincarcare: 6 ~ 8 ore (pana la 90% din capacitate)
Temperatura de functionare: 0°C ~ +40°C
Dimensiuni: 440 x 681.5 x 131 mm
Greutate: cca. 65 kg
Producator: HIKVISION
Garantie: 2 ani electronica 1 an acumulatori
Curent incarcare: max. 1.35A
Capacitate acumulator: 12V/9Ah per acumulator
Putere VDC: 240 VDC