Switch 8 x RJ45 1G PoE, 1 x SFP 1G, 1 x RJ45 1G, 120W, Cloud Management - IP-COM G2210P-8-120W
IP-COM
Adauga in cos
Cod Produs: G2210P-8-120W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Caracteristici cheie
  • Putere PoE Smart - 8 porturi PoE cu standard 802.3af/at, oferind 30W per port si un buget total de 110W;
  • Uplink prin Fibra - Include un slot SFP 1000 Base-X pentru conexiuni pe distante lungi;
Producator: IP-COM
Numar porturi PoE: 8 x RJ45 Gigabit
Alimentare: 100-240V AC
Temperatura operare: 0°C ~ +40°C
Dimensiuni: 177.5 mm x 104 mm x 26 mm
Standarde: IEEE 802.3/u/ab/af/at/x/z IEEE 802.1p/q
Capacitate switch: 20 Gbps
Porturi Uplink: 1 x SFP Gigabit 1 x RJ45 Gigabit
Packet Forwarding Rate: 14.9 Mpps
MAC address table: 8K
Putere PoE: total 110W max. 30W/port