Switch 4 porturi PoE, 1 port uplink RJ45, SMART Management - HIKVISION DS-3E1105P-EI
HIKVISION
Adauga in cos
Cod Produs: DS-3E1105P-EI Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Switch-ul DS-3E1105P-EI de la Hikvision are urmatoarele caracteristici:
  • Standarde: Conform cu standardele Ethernet IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x;
  • Standarde PoE: IEEE 802.3at/af pentru porturile PoE;
  • Transmisie extinsa: Suporta transmisie pe distante de pana la 300 m;
  • Performanta: Forwarding la viteza maxima si comutare tip store-and-forward;
  • Constructie durabila: Carcasa metalica de inalta rezistenta.
Producator: HIKVISION
Numar porturi PoE: 4 porturi RJ45 10/100Mbps
Putere PoE: 60W - (15W/port) 30W max/port
Porturi Uplink: 1 x RJ45 10/100Mbps
Mod functionare: Standard (100m) / CCTV (300m)
Protectie: ESD descarcari electrice anti-interferente
Tensiune alimentare: 48 VDC 1.35A (alimentator inclus)
Temperatura operare: 0° ~ +40 °C
Dimensiuni: 105 mm × 27.6 mm × 83.1 mm
Greutate: 220 gr.
Consum: <120W (inclusiv PoE)