Ruijie Networks
Adauga in cos
Cod Produs: RG-NBS5300-8MG2XS-UP Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Switch-ul de la Ruijie are urmatoarele caracteristici cheie:
  • 8 porturi PoE++ compatibile cu 802.3bt/at/af, cu o sursa totala de alimentare de 370W;
  • Management prin Ruijie Cloud, in orice moment si oriunde.
Producator: Ruijie
Numar porturi PoE: 8 x RJ45 2.5G
Protectie: supratensiune 6kV
Capacitate switch: 80 Gbps
Tensiune alimentare: 100 - 240V AC
Temperatura operare: 0°C ~ +50°C
Standard PoE: IEEE 802.3af IEEE 802.3at IEEE 802.3bt
Greutate: 2500 g
Porturi Uplink: 2 x SFP+ 10G
Consum: max. 450W
Dimensiuni: 300 mm x 233 mm x 43.6 mm
Putere PoE: total 370W
Packet Forwarding Rate: 58.72 Mpps
MAC address table: 16K
CPU: single-core 800MHz