TENDA
Adauga in cos
Cod Produs: TND-TEG5310P-8-150W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
TND-TEG5310P-8-150W este un switch PoE Tenda cu management Layer 3. Pentru a satisface necesitatea unui acces de inalta performanta, switch-ul dispune de 9 porturi Ethernet Base-T 10/100/1000 Mbps (8 porturi sunt PoE), 1 port separat SFP Base-X 1000 Mbps si putere totala PoE de pana la 130W. Construit pe baza unei structuri hardware si a unei platforme software inovative, switch-ul dispune de o capacitate mare de procesare, de multiple mecanisme de securitate si permite asigurarea cu usurinta a managementului si a mentenantei. Switch-ul raspunde nevoilor pentru un acces cu densitate mare de utilizatori si pentru agregare de inalta performanta, fiind solutia ideala ca nivel de agregare sau ca nivel de baza in retele medii si mari din corporatii si campusuri, fiind solutia ideala ca nivel de agregare sau ca nivel de baza in retele medii si mari din corporatii si campusuri.
Producator: TENDA
Porturi: 8 x RJ-45 10/100/1000 Mbps PoE 1 x RJ-45 10/100/1000 Mbps LAN
Protectie: ESD descarcari electrice 6 kV
Alimentare: 100 – 240V AC 50/60Hz
Dimensiuni: 294 x 179.6 x 44mm
Temperatura de functionare: 0°~ 40° C
MAC Address Table: 16K
Standarde: 802.3 802.3u/ab/z/x/af/at 802.1p/q/w/d/s
Putere PoE: 130W
Porturi SFP: 1 x SFP Gigabit
Greutate: 1.76 Kg.
Consum: 150W