Switch 8 porturi Gigabit PoE, 1 x RJ45 Gigabit Uplink - IP-COM G1109P-8-102W
IP-COM
Adauga in cos
Cod Produs: G1109P-8-102W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
  • Review-uri (0)
Switch-ul G1109P-8-102W de la IP-COM are urmatoarele caracteristici:
  • Moduri retea: Suporta modurile Standard si VLAN;
  • Tehnologie de comutare: Store-and-Forward;
  • 16K MAC address table, auto-learning si auto MDI/MDIX.
Producator: IP-COM
Numar porturi PoE: 8 x RJ45 Gigabit
Protectie: supratensiune 6kV
Capacitate switch: 18 Gbps
Tensiune alimentare: 100-240V AC
Temperatura operare: 0°C ~ +40°C
Standard PoE: IEEE 802.3af IEEE 802.3at
Greutate: 1520 g
Porturi Uplink: 1 x RJ45 Gigabit
Consum: max. 102W
Dimensiuni: 177.5 mm x 104 mm x 26 mm
Putere PoE: 92W