IP-COM
Adauga in cos
Cod Produs: G1110PF-8-102W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Switch-ul G1110PF-8-102W de la IP-COM are urmatoarele caracteristici:
  • Suporta 3 moduri de lucru: Standard, VLAN si Extend;
  • Suporta atat porturi uplink RJ45, cat si SFP, oferind astfel o retea flexibila;
  • Protectie la trasnet de 6 kV pentru porturi si sursa de alimentare;
  • Switch-ul ofera 8 porturi PoE Gigabit conforme cu standardele IEEE 802.3af/at;
  • Puterea maxima de iesire PoE a unui singur port este de 30 W, iar consumul total de energie al switch-ului este de 102 W.
Producator: IP-COM
Numar porturi PoE: 8 porturi Gigabit
Protectie: supratensiune 6kV
Capacitate switch: 20 Gbps
Tensiune alimentare: 100-240V AC
Temperatura operare: 0°C ~ +45°C
Standard PoE: IEEE 802.3af IEEE 802.3at
Greutate: 427 g
Porturi Uplink: 1 x RJ45 Gigabit 1 x SFP Gigabit
Consum: max. 102W
Dimensiuni: 177.5 mm x 104 mm x 26 mm
Putere PoE: 92W