Switch 52 porturi Gigabit Web Smart, 48 x PoE+, 4 x Gigabit/SFP - TRENDnet TPE-5240WS
TRENDnet
Adauga in cos
Cod Produs: TPE-5240WS Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Instalatorii si integratorii pot economisi la costurile echipamentelor si pot reduce timpul de instalare cu switch-urile gestionate Web Smart PoE+ de la TRENDnet, furnizand pana la 30 W per port de putere PoE si date prin cablurile Ethernet existente. Cu tehnologia PoE, utilizatorii au nevoie de un singur set de cabluri pentru a furniza atat date, cat si energie. Puteti conecta la acest switch PoE+ cu management dispozitive PoE de retea, cum ar fi acces point-urile wireless de mare putere, PTZ si alte camere IP avansate, sisteme telefonice VoIP, decodoare IPTV, controale de acces si multe altele.
Producator: TRENDnet
Porturi PoE: 48 x Gigabit PoE+
Putere PoE: Max. 370 W
Management: Web SNMP v1 v2c v3 RMON v1 LLDP
Protocoale suportate: 802.1d/p/Q/s/w/X/ab 802.3/u/x/z/ab/ad/af/at/az
Protectie: ESD descarcari electrice anti-interferente
Fiabilitate (MTBF): 239.897 ore de functionare
Tensiune alimentare: 100 – 240V AC 50/60Hz
Temperatura operare: -5° – 50° C
Dimensiuni: 440 x 430 x 44 mm