Switch 4 porturi Gigabit PoE, 1 port RJ45 Gigabit - IP-COM G1105P-4-63W
IP-COM
Adauga in cos
Cod Produs: G1105P-4-63W Ai nevoie de ajutor? 0755115353
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Switch-ul G1105P-4-63W de la IP-COM are urmatoarele caracteristici:
  • Suporta 2 moduri de lucru: Standard si VLAN;
  • Protectie la trasnet de 6 kV pentru porturi si sursa de alimentare;
  • Switch-ul ofera 4 porturi PoE Gigabit conforme cu standardele IEEE 802.3af/at;
  • Puterea maxima de iesire PoE a unui singur port este de 30 W, iar consumul total de energie al switch-ului este de 63W.
Producator: IP-COM
Numar porturi PoE: 4 x RJ45 Gigabit
Protectie: supratensiune 6kV
Capacitate switch: 10 Gbps
Tensiune alimentare: 51V DC 1.25A
Temperatura operare: 0°C ~ +45°C
Standard PoE: IEEE 802.3af IEEE 802.3at
Greutate: 730 g
Porturi Uplink: 1 x RJ45 Gigabit
Consum: max. 63W
Dimensiuni: 100 mm x 100 mm x 26 mm
Putere PoE: 58W